«Запорозька чайка»: історія однієї знахідки

/ історична
праця
«Запорозька чайка»: історія однієї знахідки
Опис:
Кобалія Д.Р., Нефьодов В.В.

«Запорозька чайка»: історія однієї знахідки. - Запоріжжя: Дике Поле, 2005. - (Серія «Історія та археологія Хортиці», випуск 1). - 168 стор., іл. ISBN 966-8132-54-8 УДК 902.034.4(477.64)


У травні 1999 року, у Запоріжжі, з ініціативи Експедиції Підводних Археологічних Робіт (ЕПАР) було розпочато унікальний проект під назвою «Запорозька чайка». Його метою було вивчення, підйом та реставрація великого козацького човна 1738 року - унікальної пам’ятки, знайденої на дніпровому дні поблизу о. Хортиця.

Запропонована книга є своєрідним підсумком проведених робіт, вона висвітлює не тільки археологічні дослідження під водою, техніку підйому, методику консервації судна, але й маловідомі історичні факти, що стосуються перипетій воєнного суднобудування першої половини XVIII століття.

«Запорозька чайка» - перша книга серії «Історія та археологія Хортиці» - створювалася як для професійних дослідників, так і для широкого кола читачів, що захоплюються старовиною.

Доступні формати:

DOC DJVU

читайте також:

Зоряні розенкрейцери Кастанеда К. Учення Дона Хуана Алхімія слова Альбоми. Том 1 Альбоми. Том 2 Артеґраунд. Український літературний істеблішмент

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.