59 Seconds

/ Паперові книги
психологія і взаємини психологія. загальні роботи основи психології. загальні роботи
59 Seconds
Опис:
In "59 Seconds," psychologist Professor Richard Wiseman presents a fresh approach to change that helps people achieve their aims and ambitions in minutes, not months. From mood to memory, persuasion to procrastination, and resilience to relationships, Wiseman outlines the research supporting this new science of rapid change, and describes how these quick and quirky techniques can be incorporated into everyday life.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Юридична психологія Загальна психологія Психологія Соціальна психологія в рекламі Вона і він про секс Конфліктологія та теорія перговорів

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.