Твори (збірка)

/ художня
п'єса
Твори (збірка)
Опис:
Творчість українського драматурга пореволюційного періоду Миколи Куліша в своїй цілості мало відома українським читачам. Саме тепер, коли минає 30 років від того часу, як перша п’єса М. Куліша «97» почала ставитись на українській сцені (1924 рік), а 20 років, як арештували драматурга (1934 рік), щоб згодом, імовірно, його знищити — маємо вперше змогу видати збірник його творів, листів та інших матеріалів, що, без перебільшення, чудом збереглись. Цей вперше виданий збірник п’єс, листів та інших матеріалів М. Куліша і про Куліша, призначений для читачів, що мають змогу читати не заковане в цензурні кайдани українське слово.
Видання 1955 року, Нью-Йорк.

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Фавст [Фауст] Зібрання творів у 50 томах. Том 25 97 Don Juan ou o senhor de pedra (порт.) La Felicidad Robada (ісп.) Memento

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.