Атлас автошляхів. Україна. 1: 250 000

/ Паперові книги
подорожі пригодницький туризм наука і техніка транспорт автомобільний транспорт. правила дорожнього руху
Атлас автошляхів. Україна. 1: 250 000
Опис:
Вашему путешествию по дорогам родной страны помешает разве что плохая погода, если у вас с собой этот атлас автодорог в удобном масштабе 1: 250 000! Неважно кто вы, путешественник-любитель или профессиональный работник транспортной службы – карты, размещенные в данном издании, помогут вам справиться с любыми географическими трудностями.

Доступні формати:

папір

читайте також:

З Києва до Качанівки через Ніжин. Путівник для грибарів Київ. Прикмети часу. 1890-ті роки Повоєння. Спогади киянина Touring the Crimea. Guidebook. Прогулянка по Криму. Путівник Атлас автошляхів. Україна. 1: 250 000 Атлас автошляхів. Україна. 1:250 000

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.