90 років Біляївському району

/ історична
праця
90 років Біляївському району
Опис:
Книга присвячується 90-річчю Біляївського району, розповідає про його місце розташування, історію, традиції, сьогодення, зміни в адміністративно-територіальному поділі, а також про окремих мешканців Біляївщини, що в різні відтинки часу особисто впливали на соціально-економічний розвиток району і прославили цей благодатний край своїми трудовими здобутками та бойовими подвигами.

Видання розраховане на широке коло читачів.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Українська держава за гетьманування Ю. Хмельницького (1659-поч 1663 pp.) Українська державна ідея XVII — XVIII століть: проблеми формування, еволюції, реалізації Українська державна ідея XVII — XVIII століть: проблеми формування, еволюції, реалізації Українська державність 1917-1920 Українська дивізія «Галичина» Українська дипломатія й міжнародна фінансова політика урядів Центральної Ради, Української Держави (Гетьманату) та Директорії УНР (1917–1922 рр.)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.