97

/ художня
п'єса
97
Опис:
Представлено першу п’єсу українського письменника, громадського діяча, журналіста і редактора Миколи Гуровича Куліша (1892–1937). Твір разом із п’єсами «Комуна в степах» та «Прощай, село!» («Поворот Марка») входить до своєрідної трилогії Миколи Куліша про українське село. Автор відтворив реальне життя під час голоду двадцятих років ХХ століття. Прем’єра цієї п’єси у 1924 році в Харкові у Театрі імені Івана Франка принесла Миколі Кулішу не тільки визнання у письменницьких та театральних колах, а й прихильність масового глядача.

Куліш М. ”97”: [п’єса] / Микола Куліш. – [Вид. 5-те]. – Харків; Київ: Лім, 1934. – 112 с.

Доступні формати:

TXT PDF FB2

читайте також:

Свята Йоанна Маруся Богуславка (вид. 1921) Бабусина пригода Оля Перевізниківна та інші п'єси для дітей і доросту Перший крок Герой нашого часу (вид. 2005) (збірка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.