Абетка з історії України / The Story of Ukraine in Alphabeth

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка дошкільнятам школярам і абітурієнтам Абетка. буквар історія
Абетка з історії України / The Story of Ukraine in Alphabeth
Опис:
Над книгою автор працював понад три роки, скурпульозно продумуючи кожну із 33 літер-ілюстрацій. Літери "Абетки" майстерно "вибудовані" з улюбленого для українця дерева – молодого дуба, овіяного піснями, думами, легендами.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Статистичний облік Матеріалознавство та основи технології переробки природної сировини у непродовольчі товари Правове регулювання ринку нерухомості в Україні Біологія. Довідник для учнів та абітурієнтів Історія України кінця XVIII-XIX ст. Конспекти уроків. 9 клас Сонячна країна - моя Україна. Читанка-хрестоматія з курсу "Я і Україна". 1-4 класи

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.