Актуальні питання теорії та практики митної справи

/ наукова
праця
Актуальні питання теорії та практики митної справи
Опис:
Монографія є результатом науково-дослідних робіт, що виконувались Державним науково-дослідним інститутом митної справи відповідно до Тематичного плану науково-дослідних, дослідно-конструкторських робіт Міністерства доходів і зборів України на 2013 рік та перспективних напрямів наукових досліджень у податково-митній сфері. У виданні всебічно досліджуються питання модернізації митної справи як однієї з об’єктивних умов економічної безпеки держави.

Монографія буде корисною для наукових працівників, викладачів, аспірантів, студентів, а також фахівців митного спрямування, які цікавляться митною проблематикою.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Краківське передмістя Личаківське передмістя Україна для шукачів пригод / Ukraine for Adventurers Книга Галицьке передмістя Благословенне місто Львів / Lviv the Blessed City Український путівник по Словаччині

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.