Актуальні проблеми спадкового права

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка педагогам викладачам вузів
Актуальні проблеми спадкового права
Опис:
У навчальному посібнику на підставі норм чинного законодавства та сучасних наукових концепцій розглядаються найактуальніші проблеми спадкового права, пов'язані із прийняттям спадщини, визначення кола суб'єктів спадкового правонаступництва та складу спадкового майна, а також авторські погляди на спірні питання наукового та практичного характеру.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Сучасна українська літературна мова Літери читаємо, звуки вимовляємо. Для дітей 2-6 років Я і Україна Англійська абетка Тренуємо пам'ять Етимологічний словник. 1-4 класи. Чому так називається?

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.