Актуально о налоговых накладных

/ Паперові книги
бізнес, гроші, економіка управління персоналом. кар'єра діловодство. офіс-менеджмент
Актуально о налоговых накладных
Опис:
Один из самых важных налоговых документов - в новой редакции, с новыми реквизитами, по новым правилам заполнения! Все изменения в одной книге, необходимая нормативная база, вопросы и ответы, касающиеся порядка заполнения, учета и отражения налоговой накладной.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Документування в підприємницькій сфері. Навчальний посібник Загальне діловодство: теорія та практика керування документацією із загальних питань Загальне документознавство. Навчальний посібник Облік і аудит Менеджмент утримання багатоквартирних будинків Корпоративне управління. Еволюція, становлення, розвиток

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.