Англійська мова за 4 тижні. Інтенсивний курс англійської мови (+ CD-ROM)

/ Паперові книги
вивчення мов світу підручники, посібники
Англійська мова за 4 тижні. Інтенсивний курс англійської мови (+ CD-ROM)
Опис:
Запропонований у посібнику інтенсивний курс англійської мови зацікавить не лише тих, хто починає її вивчати, а й тих, у кого виникла потреба швидко та ефективно відтворити в пам’яті англійську лексику і повторити граматику.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Практичний польсько-російсько-український словник з індексами російських і українських термінів Великий орфографічний словник української мови. 250 000 слів і словосполучень Англійська мова. Тематичний словник Англо-український юридичний словник Універсальний словник української мови Великий польсько-український, українсько-польський словник. Термінологія сучасного бізнесу. 200 000 слів

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.