Angular для профессионалов

/ Паперові книги
комп'ютерна література програмування інші мови
Angular для профессионалов
Опис:
Выжмите из Angular - ведущего фреймворка для динамических приложений JavaScript - всё. Адам Фримен начинает с описания MVC и его преимуществ, затем показывает, как эффективно использовать Angular, охватывая все этапы: начиная с основ и до самых передовых возможностей, которые кроются в глубинах этого фреймворка.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Нездоланні. Про збільшення кількості технологій, які призводять до звикання, і про бізнес, який тримає на гачку Планета Pixar. Моя неймовірна подорож зі Стівом Джобсом у створення історії розваг Девайс №1: Таємна історія iPhone Диджитал Эра. Просто о цифровых технологиях Як працює Google Феномен Instagram 2.0. Усі нові фішки

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.