Антикризове управління

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка педагогам викладачам вузів
Антикризове управління
Опис:
У навчальному посібнику висвітлюються питання теорії та практики управління кризовими ситуаціями на підприємствах, методичні підходи до розробки системи заходів щодо фінансового оздоровлення підприємства і підвищення його конкурентних переваг на основі діагностики причин виникнення кризової ситуації й аналізу фінансово-економічного стану.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Сучасна українська літературна мова Літери читаємо, звуки вимовляємо. Для дітей 2-6 років Я і Україна Англійська абетка Тренуємо пам'ять Етимологічний словник. 1-4 класи. Чому так називається?

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.