Армия Фридриха Великого. Выпуск 2. Открытки

/ Паперові книги
хобі та дозвілля розваги. свята. ігри привітання і побажання. подарунки. sms суспільство. держава. філософія Військова справа. зброю. спецслужби збройні сили зарубіжних країн аксесуари подарункова упаковка, листівки листівки чоловічі
Армия Фридриха Великого. Выпуск 2. Открытки
Опис:
Армия короля Пруссии Фридриха II, или Фридриха Великого представлена в наборах открыток в трех выпусках. Имитирующая то стиль рисунков пером эпохи рококо, то стиль иллюстраций к воинским уставам, графика знаменитого немецкого художника Адольфа Менцеля, показанная на этих открытках, переносит зрителей в авантюрную атмосферу прусского военного быта времен Семилетней войны 1756-1763 годов.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Викинь мотлох із життя! Мистецтво прибирання, яке змінить вас назавжди Кишеньковий сміттяр Открытка Літак в небі Открытка Бузькові вогники Жива математика. Математичні розповіді та головоломки Блокнот для записів з магнітом "Кава"

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.