Теплопостачання. Збірник нормативних і технічних матеріалів. Посібник для проектантів, монтажників та працівників підприємств теплопостачання (+ CD-ROM)

/ Паперові книги
наука і техніка хобі та дозвілля навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам будівництво та ремонт. дизайн домашній майстер будинок, котедж, дача сантехніка, електрика, опалення, водопостачання технічні науки в цілому. матеріалознавство будівництво. інженерна справа теоретичні основи і технологія будівництва промисловість промисловість в цілому будівництво інженерно-технічне проектування
Теплопостачання. Збірник нормативних і технічних матеріалів. Посібник для проектантів, монтажників та працівників підприємств теплопостачання (+ CD-ROM)
Опис:
Винятково корисний посібник для проектантів, монтажників та працівників підприємств теплопостачання. У збірнику наведено чинні на території України станом на 01.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Економічна теорія в ретроспективі Контролінг для менеджерів. Навчальний посібник Міжнародний маркетинг. В питаннях та відповідях Охорона праці в галузі. Навчальний посібник Бухгалтерський облік в умовах інституційних перетворень. Теорія і практика Комп'ютерна графіка. Навчальний посібник

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.