АТО. Історії зі Сходу на Захід

/ Паперові книги
Україна історія суспільство. держава. філософія політіка. держава внутрішня політика України
АТО. Історії зі Сходу на Захід
Опис:
«Для когось АТО – просто три букви. Для когось – справжнє випробовування. Що ви зробили б, якби одного дня залишились без нічого? Чи змогли б знайти в собі сили боротися далі, бо рідне місто виштовхнуло вас зі своїх обіймів і змусило починати все заново?» – запитує авторка книжки Маргарита Сурженко.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Іван Мазепа Сказкі русскаго міра Архітектура Львова. Час і стилі. XIII-XXI ст. Українці в Аргентині 1897-1950. Творення громади Четверта республіка. Чому Європі потрібна Україна, а Україні - Європа Історія української державності. Плакат

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.