Привіт з Хрещатика

/ Паперові книги
Україна наука і техніка історія мистецтво. культура. Світлина географія. науки про землю архітектура краєзнавство
Привіт з Хрещатика
Опис:
Книжка запрошує до прогулянки головною вулицею столиці України у двох вимірах - історичному та сьогоденному. Цікаві подробиці про хрещатицькі будинки, їхніх творців і мешканців, котрі формували неповторне обличчя візитівки Києва, є теплим сантиментом місту.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Перший олігарх: Михайло Іванович Терещенко 1886-1956 ВелоКарпати. 40 кращих маршрутів Юрій Тютюнник: від "Двійки" до ҐПУ. Документи і матеріали Україна і Польща 1920–1939 років. Документи і матеріали Вирок Українській революції: "Справа ЦК УПСР" Польща і Закарпаття. 1938-1939

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.