Awesome Ukraine. Interesting Things You Need To Know

/ Паперові книги
подорожі Україна пригодницький туризм історія
Awesome Ukraine. Interesting Things You Need To Know
Опис:
Унікальне англомовне видання про Україну – Awesome Ukraine. Четверте доповнене перевидання 2016 року. Довідник цікавий усім, кому бракувало цікавої і оригінальної інформації про Україну англійською мовою, кому доводилося самотужки пояснювати іноземним гостям чому наша символіка – синьо-жовтий прапор і тризуб, чому українці мають сентимент до соловейка, калини і сала, чому ми горді за Пилипа Орлика, Сержа Лифаря, братів Кличків і літак АН-225 «Мрія», чому фестиваль Казантип впродовж років приваблює молодь, а центр Європи знаходиться в Закарпатській області.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Влюбленные из Теруэля. Легенды Испании Карелия. Озерный край Барселона и вся Каталония Америка без комплексов. Социологические этюды Тайна-о-Пасхи. Пасхианские хроники, сиречь тайнолюбы Липський гербовник

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.