Бандурка. Українські сороміцькі пісні

/ наукова
альманах
Бандурка. Українські сороміцькі пісні
Опис:
Збірка українських сороміцьких пісень в записах З. Доленги-Ходаковського, М. Максимовича, П. Лукашевича, М. Гоголя, Т. Шевченка, П. Чубинського, Хв. Вовка, І. Франка, В. Гнатюка. Коломийки, весільні пісні і таке інше.
Багата індивідуальність українського народу і вся краса його неповторного фольклору навіки закарбувалися у піснях, зокрема і сороміцьких. Тут - і делікатність у виражені найінтимніших почуттів, і весела розкутість, продиктована обставинами.
Назву збірці дано за винятковою своїм змістом піснею «Бандурка», якій І. Франко присвятив розділ у фундаментальних «Студіях над українськими народними піснями» (1907-1912).
Пропонована збірка видається в Україні вперше. Це лише частка величезного матеріалу, який зберігається у фондах Інституту рукопису Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернандського та інших сховищах, або розпорошених по раритетних виданнях.
Упорядник та автор передмов до розділів М. Сулима.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Давній український гумор і сатира Русалка Днѣстровая Русалка Днѣстровая Русалка Днѣстровая Україна між Польщею та Росією Україна та Польща крізь призму століть

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.