Україна між Польщею та Росією

/ історична
альманах
Україна між Польщею та Росією
Опис:
У збірнику представлено матеріали Міжнародної науково-практичної конфере-нції «Україна між Польщею та Росією», приуроченої до 330-ї річниці Вічного миру (1686) і 350-ї річниці Андрусівського перемир’я (1667) (23 грудня 2016 р., м. Київ).
Збірник розраховано на науковців, що вивчають історію України козацької доби, а також тих, хто цікавиться історичними взаєминами України з Польщею та Росією.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Давній український гумор і сатира Русалка Днѣстровая Русалка Днѣстровая Русалка Днѣстровая Україна між Польщею та Росією Україна та Польща крізь призму століть

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.