Борислав сміється (вид. 1936)

/ художня
повість
Опис:
Франко І. Я. Борислав сміється : повість / Іван Франко ; [рис. на опр., титул, портр. та іл. худож. В. Касіяна]. – Київ : Молодий більшовик, 1936. – 344 с. : іл. – (Українська класична література).

Анотація: Представлено повість українського письменника Івана Яковича Франка «Борислав сміється». Видання, що побачило світ у 1936 році, ілюстрував український художник Василь Касіян, він же виконав і портрет І.Франка, вміщений на початку книги. Вперше твір друкувався частинами у львівському журналі «Світ» у 1881–1882 роках і, на жаль, залишився незавершеним. Зображено страйк на нафтовому промислі у місті Борислав. На написання повісті І.Франка надихнули справжні події, що відбулись у 70-х роках ХІХ століття.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

«Володар Всесвіту» «Головний полудень» «Сатурна» майже не видно 220 днів на зорельоті Kwarantanna Армагед-дом

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.