Узурпованні життя І. «Прокляття жаги» та «Терези»

/ химерна
повість
Узурпованні життя І. «Прокляття жаги» та «Терези»
Опис:
Батько всієї земної бісоти, князь Мороку на ім'я Тар програв у азартній грі. Від тоді, він мав виконувати огидну роль джина у світі людей. Не збереглися чутки про інші випадки Тарової діяльності та одного разу завітав до нього курінний. Провів необхідний ритуал та уклав угоду: нехай джин у тілі курінного протягом трьох років здобуває перемоги задля козаків Чорноземії.

Прокляття, бісівські, дружба і карколомні пригоди чекали на князя. Та чи тільки вони, чи може він і сам за тих мандрівок стає іншим? Людиною?!

За обкладинкою ховаються перші новели світу князів і потойбічних, людей і магії. Містичного фентезі на ім'я "Узурповані життя".

Доступні формати:

FB2

читайте також:

«Володар Всесвіту» «Головний полудень» «Сатурна» майже не видно 220 днів на зорельоті Kwarantanna Армагед-дом

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.