Узурпованні життя І. «Прокляття жаги» та «Терези»

/ химерна
повість
Узурпованні життя І. «Прокляття жаги» та «Терези»
Опис:
Батько всієї земної бісоти, князь Мороку на ім'я Тар програв у азартній грі. Від тоді, він мав виконувати огидну роль джина у світі людей. Не збереглися чутки про інші випадки Тарової діяльності та одного разу завітав до нього курінний. Провів необхідний ритуал та уклав угоду: нехай джин у тілі курінного протягом трьох років здобуває перемоги задля козаків Чорноземії.

Прокляття, бісівські, дружба і карколомні пригоди чекали на князя. Та чи тільки вони, чи може він і сам за тих мандрівок стає іншим? Людиною?!

За обкладинкою ховаються перші новели світу князів і потойбічних, людей і магії. Містичного фентезі на ім'я "Узурповані життя".

Доступні формати:

FB2

читайте також:

«Володар Всесвіту» «Головний полудень» «Сатурна» майже не видно 220 днів на зорельоті Kwarantanna Армагед-дом

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.