Бухгалтерські тести. Частина 2

/ Паперові книги
бізнес, гроші, економіка бухгалтерія, податки, аудит аудит оподаткування бухгалтерський і фінансовий облік
Бухгалтерські тести. Частина 2
Опис:
С этой книгой вы сможете: проверить свои знания и квалификацию будущих коллег по приеме на работу; узнать о проблемных вопросах, возникающих по соответствующим направлениям деятельности бухгалтерской службы; получить нормативную базу-обоснование, необходимую для подтверждения собственных действий на практике.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Основи культури і техніки мовлення. Навчальний посібник Посадові інструкції. Сільське господарство (фахівці, технічні службовці, робітники) Державні закупівлі: правила проведення та участі в них. Методичний посібник Фінансовий ринок Діловодство кадрової служби Економічна безпека підприємства

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.