C++ Builder в задачах и примерах (+ CD)

/ Паперові книги
комп'ютерна література програмування c / c ++ c ++ builder
C++ Builder в задачах и примерах (+ CD)
Опис:
Книга представляет собой сборник программ и задач для самостоятельного решения в среде разработки C++ Builder. Примеры различной сложности - от простейших до приложений работы с графикой, мультимедиа и базами данных - демонстрируют назначение компонентов и раскрывают тонкости процесса программирования в C++ Builder.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Комп’ютерна техніка та інформаційні технології Комп'ютерна  схемотехніка. Навчальний посібник Комп'ютерна логіка. Навчальний посібник Проектування та дослідження комп'ютерних мереж Комп'ютерні мережі та телекомунікації Комп'ютерні методи обробки сигналів і зображень

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.