Das Leseparadies 1 / Німецька мова. Книга для читання. Книга 1

/ Паперові книги
вивчення мов світу підручники, посібники
Das Leseparadies 1 / Німецька мова. Книга для читання. Книга 1
Опис:
Книга складається з восьми розділів, що містять найпопулярніші німецькі легенди про Лореляй, Зіґфріда з «Пісні про Нібелунгів», Логенґріна, Таннгейзера, Парціваля, Вільгельма Телля, Тіля Уленшпіґеля, барона Мюнхгаузена, доктора Фауста та ін.

Доступні формати:

папір

читайте також:

The Hobbit / Хоббит. 10 класс. Книга для чтения на английском языке Вся английская грамматика схематично с наглядными примерами и упражнениями Орфографический словарик. Для учащихся начальной школы Русско-английский суперразговорник Философский словарь Школьный англо-русский, русско-английский словарь

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.