Українсько-французький розмовник / Ukrainien-Francais Guide De Conversation

/ Паперові книги
подорожі вивчення мов світу навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам розмовники європа іноземні мови французька
Українсько-французький розмовник / Ukrainien-Francais Guide De Conversation
Опис:
Українсько-французський розмовник містить понад 3000 лексичних одиниць, словосполучень та висловлювань для практичного вживання при спілкуванні на найрізноманітніші теми побутового та суспільно-громадського життя.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Сіль Практикум з українського ділового мовлення Європейська система місцевого і регіонального самоврядування та Україна Самотність у мережі Українська мова. Збірник диктантів Пісенна Шевченкіана (до 200-річчя від дня народження Т.Г. Шевченка)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.