Delphi в задачах и примерах

/ Паперові книги
комп'ютерна література програмування delphi pascal
Delphi в задачах и примерах
Опис:
Если вы хотите научиться программировать в Delphi, то эта книга для вас. В ней вы найдете хорошо документированные примеры программ и задачи для самостоятельного решения - от простейших, демонстрирующих назначение и принципы использования базовых компонентов, до программ работы с графикой, анимацией, звуком и базами данных.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Вступ до методів творення програмних продуктів Інформаційні технології та технічні засоби навчання Інформаційні технології та моделювання бізнес-процесів Комп'ютерна графіка. Навчальний посібник Стів Джобс Комп’ютерна техніка та інформаційні технології

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.