Деловые тёрки. Переговорология

бізнес, гроші, економіка життя бізнесмена мотивація. самовдосконалення
Деловые тёрки. Переговорология
Опис:

В книге «Деловые тёрки. Переговорология» автор делится своим 20-летним опытом ведения переговоров на самых разных уровнях. Он дает в распоряжение читателю практичные инструменты, наглядные, легкие в освоении методы, которые поданы с интересными примерами и юмором. Благодаря этим знаниям вы будете всегда добивается лучших условий сотрудничества для себя и своей компании. Если у вас нет времени на чтение десятков книг по переговорам, прочитайте эту. В ней есть всё, чтобы стать хорошим переговорщиком уже завтра.

Доступні формати:

TXT FB2 EPUB MOBI

читайте також:

Ділова українська мова Охорона праці в галузі. Навчальний посібник Геоекономічні сценарії розвитку і Україна Сучасне діловодство. Посібник Маркетинг. Підручник Аналіз, моделювання та управління ризиками

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.