Drive: The Definitive History of Motoring

/ Паперові книги
спорт та активний відпочинок авто і мотоспорт
Drive: The Definitive History of Motoring
Опис:
A car book which takes you through motoring history, from classic cars to how we enjoy driving today, and beyond. As Jodie Kidd says in her introduction "Sit back, buckle up, and enjoy the ride". From the public's amazement at the idea of a horseless carriage to today's excitement for driverless vehicles, find out everything you need to know about motoring from 1895 to the present day.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Стрілецький спорт в Україні Іван Сила на прізвисько "Кротон" У пошуках Івана Сили Футбол. Україна-Польща. Книга-гра для прихильників футболу на згадку про Євро-2012 Як вижити в екстремальних умовах. Прийоми і методи, які використовує спецназ Футбол. Історія та статистика

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.