Энциклопедический справочник в таблицах. Физика. Химия. Биология

/ Паперові книги
наука і техніка біологічні науки теоретична біологія. загальна біологія. біоритми навчальна література. педагогіка школярам і абітурієнтам хімія загальна хімія фізика довідники для вступників експериментальна хімія біологія анатомія зоологія основи фізики
Энциклопедический справочник в таблицах. Физика. Химия. Биология
Опис:
Предлагаемое справочное пособие включает материалы по трем важным школьным предметам — физике, химии и биологии.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Науково-практичний коментар законодавства України про працю Розумні букви. 3–4 роки Русалонька із 7-В та Загублений у часі. Книжка 2 Абетка. З колекції Національного музею мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків Гаррі Поттер і філософський камінь. Ілюстроване видання Козаки і посполиті. Міська спільнота Полтави другої половини XVIII ст.

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.