Основи менеджменту для інформаційних аналітиків. Курс лекцій

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам економіка. управління. бізнес менеджмент
Основи менеджменту для інформаційних аналітиків. Курс лекцій
Опис:
Ефективність захисту інформації з обмеженим доступом в Україні зумовлена результатами роботи режимно-секретних органів; розкривається їхня роль у сфері правових аспектів захисту інформації з обмеженим доступом; вимоги до фахівців, які працюють з інформацією з обмеженим доступом, посилилися, а управління ними ускладнилося.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Методика викладання дисциплін соціально-педагогічного циклу Педагогічна психологія. Навчальний посібник Економічні інституції та демократична реформа Міжнародне право Художня обробка паперу. Курс І: Наочно-методичний посібник Організація діяльності туристичного підприємства

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.