Энциклопедия. Олимпийские чемпионы. Российская империя - СССР - СНГ - Российская Федерация

/ Паперові книги
спорт та активний відпочинок історія спорту загальні роботи про спорт біографії і мемуари спортсмени відомі спортсмени
Энциклопедия. Олимпийские чемпионы. Российская империя - СССР - СНГ - Российская Федерация
Опис:
Россия дебютировала на Олимпийских играх в 1908 году, и с тех пор практически не покидала верхние строчки олимпийских рейтингов, не уходила с пьедестала общекомандного зачета.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Вкусная еда и лечебная гимнастика исцеляют артрит, артроз, остеопороз, подагру, варикоз Кулачный бой на Великой Руси Тайны великих спортсменов НОК про баскетбол та Анатолія Поливоду, Сергія Коваленка, Олександра Сальникова, О. Білостінного,  О. Волкова НОК про художню гімнастику та Ірину  Дерюгіну, Олександру Тимошенко, Олену Вітриченко, Катерину Серебрянську Заради мрії

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.