Фамильные тайны солнечной системы. Часть 1. Солнце в интерьере галактики

/ Паперові книги
наука і техніка астрономія. космос теоретична астрономія сонячна система. міжпланетне середовище
Фамильные тайны солнечной системы. Часть 1. Солнце в интерьере галактики
Опис:
Этот том "Фамильных тайн Солнечной системы" посвящен четырехсотлетней истории исследований планет, но главное его содержание - рассказы о Солнце, нашей прекрасной звезде, возможно, единственной в ближайшей окрестности Галактики, создавшей вокруг себя удивительное великолепное содружество непохожих друг на друга планет.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Правил користування електричною енергією Математика у прикладах і задачах. 101 порада абітурієнту Вивчення біології у 10 класі. Конспекти уроків Хiмiя. Найновіший унiверсальний довiдник школяра i студента Біологія. Кишеньковий репетитор Словник наукових і народних назв лікарських рослин України

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.