Фіксований сільськогосподарський податок

/ Паперові книги
наука і техніка сільськогосподарські науки тваринництво. птахівництво. бджільництво
Фіксований сільськогосподарський податок
Опис:
Навчально-практичний посібник «Фіксований сільськогосподарськийподаток: загальні положення, облік і звітність» описує організацію та методику справляння фіксованого сільськогосподарського податку (ФСП), облікта звітність у контексті чинних нормативно-законодавчих актів із врахуваннямостанніх змін у Податковому кодексі України станом на 1 січня 2014 року.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Бабочки Европы Физика. Супермобильный справочник Самые известные заблуждения о науке, биологии, истории, анатомии и сексе Кто бы мог подумать! Как мозг заставляет нас делать глупости Лінійна алгебра. Шпаргалка для студента №10 Великие русские экспедиции. Русские географы в Латинской Америке. Хроника путешествий XIX - первой половины XX века

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.