Як скласти іспит в ДАІ

/ Паперові книги
наука і техніка транспорт автомобільний транспорт. правила дорожнього руху
Як скласти іспит в ДАІ
Опис:
В книге отражен порядок принятия экзаменов на право управления транспортными средствами. Особенное внимание уделено порядку и требованиям работников Госавтоинспекции к кандидатам в водители транспортных средств категорий А1, А, В1 и В, а также описаны правильные действия водителя, касающиеся соблюдения нормативных требований Правил (подача предупреждающих сигналов, расположение на проезжей части и т.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Женщина за рулем. Все в ее власти Планета Земля: будущее Повість про князя Кия Асортимент і якість кондитерських виробів Битва за Луну Хімія. Довідник для абітурієнтів та школярів

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.