Финляндия. Творимый ландшафт

/ Паперові книги
подорожі європа
Финляндия. Творимый ландшафт
Опис:
Книга историка искусств Екатерины Андреевой посвящена нескольким явлениям финской культуры. Автор исследует росписи в средневековых церквях, рассказывает о поместьях XVII-XIX веков и подробно останавливается на произведениях гения финской и мировой архитектуры ХХ века Алвара Аалто.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Baby travel. Подорожі з дітьми або, Як не стати куркою Україна. 500 чарівних куточків, які варто відвідати. Путівник A trip through Transcarpathia. Guidebook. Прогулянка по Закарпаттю. Путівник Ілюстрована історія України Малі готелі. Організація роботи та обслуговування Україна. Ukraine

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.