Фізіологія харчування

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам безпека життєдіяльності
Фізіологія харчування
Опис:
У навчальному посібнику висвітлено сучасний стан наук пор харчування, принципи раціонального та адекватного харчування різних категорій населення, фізіологічні основи харчування здорових людей, осіб з групи ризику хворих.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Екосередовище і сучасність. Том 2. Регіональні процеси прогнозування й оптимізація екосередовища Екосередовище і сучасність. Том 3. Економічна оцінка природного середовища Екосередовище і сучасність. Том 4. Стратегія регіонального розвитку і екосередовище Екосередовище і сучасність. Том 5. Управління екосередовищем в умовах регіоналізації Екосередовище і сучасність. Том 6. Екосередовище та євроінтеграційні процеси Екосередовище і сучасність. Том 7. Екологічне законодавство України та його гарманізація з європейським

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.