Грюнвальдська битва - битва народів

/ Паперові книги
Україна історія світова історія
Грюнвальдська битва - битва народів
Опис:
"Грюнвальдська битва - битва народів" - це перша спроба істориків трьох країн - України, Литви і Білорусі - написати спільну історію окремого періоду розвитку європейської цивілізації, описати події, що відбувалися шість століть тому і позначилися на долі нашої спільної на ті часи держави.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Кам'янець-Подільський. Туристичний путівник Історія України Україна і світ. Класична давнина. Том 3 Україна. Десятиліття "золотого" спокою та доба революційного збурення. 1638-1650 Перша світова війна 1914-1918 рр. і Україна. Українські землі у центрі цивілізаційної кризи Військові кампанії доби гетьмана Івана Мазепи в документах

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.