Історія України. Новітня доба

/ Паперові книги
Україна навчальна література. педагогіка студентам і аспірантам історія історія. історичні науки історія України
Історія України. Новітня доба
Опис:
Навчальний посібник написаний колективом кафедри новітньої історії України Київського національного університету імені Тараса Шевченка на основі багаторічного досвіду наукових досліджень проблем української історії та викладання курсу «Новітня історія України».

Доступні формати:

папір

читайте також:

Мері Поппінс Російське самодержавство та суспільно-культурне життя в Україні на початку XX століття 1900-1917 рр. Кобзар. Вибрана поезія Україна. Історія з грифом "Секретно" Знайди відмінності. Розвиваємо увагу. Для дітей 3-4 років Цікаві задачки. Розвиваємо мислення. Для дітей 4-5 років

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.