Яків Гальчевський у документах епохи

/ Паперові книги
Україна історія біографії і мемуари письменники, поети і сценаристи історичні діячі
Яків Гальчевський у документах епохи
Опис:
   Книга містить документи із фондів Державного архіву Вінницької області, які доповнюють та уточнюють біографію, а також відомості про повстанську діяльність відомого українського військового діяча та письменника-мемуарис-та Я.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Український палімпсест. Оксана Забужко в розмові з Ізою Хруслінською Україна крізь віки. Том 1. На світанку історії Україна крізь віки. Том 3. Давні слов'яни Україна крізь віки. Том 4. Київська Русь Україна крізь віки. Том 5. Галицько-Волинська Русь Україна крізь віки. Том 14. Україна на межі тисячоліть. 1991-2000 рр.

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.