Імператор Нерон. У вирі інтриг

/ Паперові книги
європа історія біографії і мемуари історичні діячі древні цивілізації. первісне суспільство політичні фігури
Імператор Нерон. У вирі інтриг
Опис:
Нерон мріяв про славу артиста, але у 17 років став імператором. Звістку про його смерть чимало римлян зустріли радісними вигуками на вулицях міста, проте були й такі, хто ще довго прикрашав його гробницю весняними й літніми квітами… Імператор Нерон був цинічним і жорстоким, безжалісним до близьких людей.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Демократизація і Європейський Союз Новини нової держави. Ірландія в 1950-х роках Потаємне серце Італії Польща і Закарпаття. 1938-1939 Ідентичність Франції. Простір та історія. Книга 1 Фінляндія в Другій світовій війні. Між Німеччиною і Росією

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.