Інвестиційне право

/ Паперові книги
навчальна література. педагогіка педагогам викладачам вузів
Інвестиційне право
Опис:
У навчальному посібнику «Інвестиційне право» розглядаються як загальні засади інвестування в Україні та його державного регулювання, так і особливості інвестування, що здійснюються в певних правових формах (корпоративній та договірній) чи підпорядковуються певному спеціальному правовому режимові – капітального будівництва, інноваційної діяльності, іноземного інвестування, лізингу, концесії, спільного інвестування, приватизаційного інвестування та ін.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Англійська абетка-Весела лічба Англійський словничок-Знайомство з цифрами Українська мова для всіх Біле Ікло Джека Лондона. Посібник для читання і перекладу Дари волхвів. Останній листок: Вибране Медсестринство у внутрішній медицині

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.