iPhone. Киностудия на ладони

/ Паперові книги
комп'ютерна література апаратне забезпечення. модернізація і ремонт персональні комп'ютери портативні пристрої. смартфони та планшети iphone
iPhone. Киностудия на ладони
Опис:
Первое и единственное в своем роде практическое руководство по цифровой фотографии для владельцев смартфонов iPhone, которое поможет читателю превратить iPhone в профессиональную видеокамеру, цифровую киностудию и мощный инструмент для творчества, съемки, монтажа, озвучивания и распространения цифрового видео в формате HD.

Доступні формати:

папір

читайте також:

Android для пользователя. Полезные программы и советы C/C++. Процедурное программирование 1С:Предприятие 8.3. Бухгалтерия предприятия Самоучитель Joomla! Python. Карманный справочник SQL для "чайников"

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.