Истинный канон желтого двора

наука і техніка
Истинный канон желтого двора
Опис:

В трактате «Истинный канон желтого двора» объясняются основы устройства микрокосмоса человеческого тела и излагается сущность практики постижения Дао и достижения бессмертия.

«Истинный канон желтого двора» высоко ценится даосами-практиками и мастерами боевых искусств внутренних стилей.

В настоящем издании канон сопровождается устными комментариями Суй Юньцзяна, современного мастера багуачжан и мэйхуачжуан, наговоренными в Москве летом 2010 года.

Доступні формати:

TXT FB2 EPUB MOBI

читайте також:

Проектирование городских улиц Правила дорожнього руху України: відповідає офіційному тексту Раса. Взгляд белого человека на эволюцию Матеріали та матеріалознавство в автомобільному транспорті Інтенсифікація припливу вуглеводнів у свердловину. Книга 1 Органічна хімія

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.