Історія української літератури ХІХ століття. Книга 2

/ навчальна
посібник
Історія української літератури ХІХ століття. Книга 2
Опис:
У другій книзі відтворюється літературний процес 40-60-х років ХІХ ст., розглядаються літературні напрями, літературні роди, дається аналіз поетичної творчості цього періоду, художньої прози, драматургії та сценічного мистецтва. Важливе місце відведено характеристиці творчості Т. Шевченка, яка великою мірою визначила подальші шляхи розвитку української літератури. Книга містить літературні портрети Марка Вовчка, М. Костомарова, П. Куліша, Ю. Федьковича, Л. Глібова, С. Руданського, а також ряду інших українських письменників 40-60-х років; їхня творчість розглядається з нових, вільних від ідеологізованих старих підходів, з науково-об'єктивних позицій як цілісне ідейно-художнє явище.
Для студентів філологічних спеціальностей вищих навчальних закладів.


Зміст:

Література 40-60-х років..3

Поезія..32

Тарас Шевченко..97
Леонід Глібов..144
Степан Руданський..165

Проза..182

Марко Вовчок..209
Микола Костомаров..236
Пантелемон Куліш..272
Юрій Федькович..319

Драматургія..352

Висновки..374

Іменний покажчик..377

Доступні формати:

PDF DJVU

читайте також:

Військо Богдана Хмельницького Військо Богдана Хмельницького Освободительная война украинского народа 1648—1654 гг. в латиноязычной историографии середины XVII века (рос.) Новітня історія Росії: 1945-2006 Огляд історії України. Repetitorium для вищих кляс середніх шкіл та вчительських курсів Курс історії архітектури країн Східної Європи

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.