Освободительная война украинского народа 1648—1654 гг. в латиноязычной историографии середины XVII века (рос.)

/ історична
посібник
Освободительная война украинского народа 1648—1654 гг. в латиноязычной историографии середины XVII века (рос.)
Опис:
Плохий С.Н. Освободительная война украинского народа 1648—1654 гг. в латиноязычной историографии середины XVII века. Днепропетровск, 1983

В данных методических указаниях рассматриваются вопросы отражения событий освободительной войны украинскою народа 1648 - 1654 гг. в восточноевропейской историографии середины ХVІІ века. Ввиду того,что изучаемые сочинения написаны на малодоступном студентам латинском языке, в методических указаниях дается подробный анализ этих .

Доступні формати:

PDF DJVU

читайте також:

Вибрані твори Українська Республіка галичан. Нариси про ЗУНР Берестейська унія 1596 р. Військо Богдана Хмельницького Військо Богдана Хмельницького Освободительная война украинского народа 1648—1654 гг. в латиноязычной историографии середины XVII века (рос.)

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.