Історія української літератури ХІХ століття. Книга 3

/ навчальна
посібник
Історія української літератури ХІХ століття. Книга 3
Опис:
Ця книга завершує аналіз літературного процесу в Україні XIX ст., який охоплює 70—90-ті роки. На тлі загального поступу української художньої культури розглядається розвиток художньої прози, поезії та драматургії. Автори чітко простежують, як за умов офіційних обмежень і заборон українського друкованого слова література брала на себе функції філософських наук, ставала важливим чинником визвольної боротьби. Самі історичні обставини зумовили небувалий приплив талантів, яскравих творчих постатей І. Франка, Панаса Мирного, Б. Грінченка, І. Нечуя-Левнцького, П. Грабовського та ін. Подано творчі портрети цих та інших українських письменників тієї доби.
Для студентів гуманітарних факультетів вищих навчальних закладів.Зміст:

Література 70-90-х років..3

Реалізм..35

Проза..74

Іван Нечуй-Левицький..99
Панас Мирний..131

Поезія..161

Михайло Старицький..205
Борис Грінченко..241
Павло Грабвовський..272
Іван Франко..298

Драматургія..363

Марко Кропивницький..381
Іван Карпенко-Карий (Іван Тобілевич)..397

Висновки..422

Іменний покажчик..425

Доступні формати:

PDF DJVU

читайте також:

Військо Богдана Хмельницького Військо Богдана Хмельницького Освободительная война украинского народа 1648—1654 гг. в латиноязычной историографии середины XVII века (рос.) Новітня історія Росії: 1945-2006 Огляд історії України. Repetitorium для вищих кляс середніх шкіл та вчительських курсів Курс історії архітектури країн Східної Європи

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.