Кальницький козацький полк (1648–1711 рр.)

/ історична
праця
Кальницький козацький полк (1648–1711 рр.)
Опис:
Казьмирчук Григорій, Казьмирчук Марія. Кальницький козацький полк (1648–1711 рр.) – 2-е виправ. і допов. вид. – Київ: Логос, 2011. – 108 с.


У монографії на основі нововиявлених архівних та опублікованих джерел досліджено виникнення, становлення й розвиток Кальницького
козацького полку, діяльність його полковників у роки Національно - визвольної революції 1648–1657 рр., очолюваної Богданом Хмельницьким, та в роки Руїни. Розрахована на широке коло читачів.

Доступні формати:

PDF

читайте також:

Зоряні розенкрейцери Кастанеда К. Учення Дона Хуана Алхімія слова Альбоми. Том 1 Альбоми. Том 2 Артеґраунд. Український літературний істеблішмент

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.