Книга для батьків. Лекції про виховання дітей (вид. 1973)

/ наукова
праця
Книга для батьків. Лекції про виховання дітей (вид. 1973)
Опис:
У цій книзі вміщено дві основні праці видатного радянського педагога А.С. Макаренка, створені спеціально для батьків. У науковій і разом з тим художній формі в них яскраво розкриваються складні проблеми виховання дітей в сім’ї.
У «Книзі для батьків» та в «Лекціях про виховання дітей» А.С. Макаренко розглянув щасливі особливості, які відрізняють, радянську сім’ю від дореволюційної, показав, що відносини між членами сімейного колективу, основи батьківського авторитету, принципово відмінні в соціалістичному суспільстві, втілюють нові відносини між людьми, назавжди вільними від експлуатації.
У кінці подані коментарі і примітки, предметний покажчик.
Розрахована книга на широке коло батьків, педагогічну громадськість.

В основу публікованого в цій книзі тексту покладено видання творів А.С. Макаренка в семи томах, т. 4, «Радянська школа», 1954 р. Текст звірено за виданням творів А.С. Макаренка Академії педагогічних наук РРФСР 1953—1958 pp.

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Краківське передмістя Личаківське передмістя Україна для шукачів пригод / Ukraine for Adventurers Книга Галицьке передмістя Благословенне місто Львів / Lviv the Blessed City Український путівник по Словаччині

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат для iPad, iPhone, Android, Kindle, Kobo та інших читалок або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.