Кобзарі

/ наукова
праця
Кобзарі
Опис:
Монографія Ф.І. Лаврова - результат тривалого і копіткого дослідження історії кобзарства, діяльності найвидатніших його представників - О. Вересая, І. Кравченка-Крюковського, Т. Пархоменка, М. Кравченка, І. Кучугури-Кучеренка, Ф. Кушнерика, Є. Мовчана та інших, мистецтво яких має велике соціально-культурне і пізнавально-виховне значення. Ф.І. Лавров понад 40 років займався вивченням дожовтневого і радянського кобзарства, що дало йому можливість створити яскраві оповіді про життя, творчі подорожі кожного народного співц, допомогло розкрити особливості, красу й принадність їхніх характерів та обдаровань.
Розрахована як на фахівців, так і на широке читацьке коло любителів народного мистецтва.

Лавров Ф.І. Кобзарі: Нариси з історії кобзарства України. - К.: Мистецтво, 1980. - 254 с.

Доступні формати:

DJVU

читайте також:

Зоряні розенкрейцери Кастанеда К. Учення Дона Хуана Алхімія слова Альбоми. Том 1 Альбоми. Том 2 Артеґраунд. Український літературний істеблішмент

В бібліотеці зібрані всі книги українською мовою в електронному (txt, rtf, doc, pdf, fb2, epub, mobi, djvu) та паперовому форматі. Книжку можна безкоштовно скачати клікнувши на необхідний Вам формат або купити паперовий варіант тексту з доставкою по Україні. Сайт бібліотеки оптимізований для роботи на телефонах, смартфонах(айфон, анроїд) і планшетах. Потрібну книгу Ви можете легко знайти за допомогою пошуку.